Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Frank GLANZ *

Frank GLANZ * - Umění, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1949 geb.) "Tod der Tänzerin" unten rechts signiert und datiert: Frank Glanz 1981, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 100 x 80 cm, vergoldeter Rahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Frank GLANZ *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 12.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.02. - 12.02.2015