Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Johnny FRIEDLÄNDER

Johnny FRIEDLÄNDER - Umění, starožitnosti, šperky

(Pless 1912 - 1992 Paris) "Sur Fond Rouge" unten rechts signiert, Farblithografie Nr. 23/150, Blattformat, ca. 36 x 28 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Johnny FRIEDLÄNDER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 12.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.02. - 12.02.2015