Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

P. REINHARD

P. REINHARD - Umění, starožitnosti, šperky

(wohl Deutsch, 19. Jhdt.) "Reißender Gebirgsbach" unten links signiert: P. Reinhard fec(it), Feder, mit schwarzer Tusche laviert, ca. 37 x 53 cm, verglast, Rahmen beschädigt Ruf 240

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

12.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

P. REINHARD

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 12.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.02. - 12.02.2015