Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Brillantdamenring

Brillantdamenring - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Gold/Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,20 ct, Kulturperle, RW 57, 4,8 g, 1 Kulturperle beschädigt øG5

Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

12.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Brillantdamenring

+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.02. - 12.02.2015