Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023136/0006

Monogrammist um 1988

"Stillleben mit Pfingstrosen und Lampe", links unten monogrammiert und datiert ER (19)88, Öl auf Holz, ca. 41 x 52 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2018 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Monogrammist um 1988

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 20.02.2018 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Exhibition: online