Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7910

E. Richard um 1880

E. Richard um 1880 - Obrazy

Hirten mit SChafen bei der Rast, signiert, datiert ERichard (ligiert) 1875, Öl auf Leinwand, ca. 90 x 135 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

E. Richard um 1880

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 04.02.2015