Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Italien, 2. Hälfte 19. Jahrhundert

Italien, 2. Hälfte 19. Jahrhundert - Bilder Varia

Bildnis einer Italienerin, undeutlich signiert, Aquarell auf Papier, 35 x 25 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

04.02.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 04.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 04.02.2015