Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

F. Zabelitzki

F. Zabelitzki - Bilder Varia

Antiquitätenstilleben, signiert F. Zabelitzki, Öl auf Holz, 26 x 31,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

04.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

F. Zabelitzki

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 04.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 04.02.2015