Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Richard Schleyer

Richard Schleyer - Obrazy

(Hamburg 1842 - 1923 Wien) "Ave Maria", rückseitig betitelt, signiert, bezeichnet Rich. Schleyer, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 31 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

04.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Richard Schleyer

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 04.02.2015