Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904 #

Carl Lancedelli

Carl Lancedelli - Obrazy

(Wien 1806-1865) Ein Jäger und sein Mädel, signiert Ca. Lancedelli comp. undeutlich datiert, Feder, Tusche und Aquarell auf Papier, 40 x 31 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, Ränder beschädigt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

04.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Carl Lancedelli

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 04.02.2015