Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Elena Fabiani

Elena Fabiani - Bilder Varia

Im Cafe, signiert E. Fabiani, sowie rückseitig signiert E. Fabiani, Öl auf Leinwand, 30 x 24,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Elena Fabiani

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 04.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 04.02.2015