Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7069

Birminghamer Streuer,

Birminghamer Streuer, - Starožitnosti

Silber, rund, Steckdeckel, Höhe 15 cm, Gewicht 99 g, Meisterzeichen, Birminghamer Beschauzeichen, 20. Jh., Druckstellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

03.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Birminghamer Streuer,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 03.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.01. - 03.02.2015