Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022328/0011

Maler um 1900

"Dorflandschaft", Öl auf Karton, ca. 56 x 78 cm, Rückseite bezeichnet Eugen Jettel 1896, restaurierte Stellen, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2018 - 15:31

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 20.02.2018 - 15:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Exhibition: online