Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Eduard SCHÖTTLE*

Eduard SCHÖTTLE* - Umění, starožitnosti, šperky

(Deutschland 1905 geb.) "Sommerlandschaft am Chiemsee"rechts unten signiert: Eduard Schöttle, Aquarell auf Papier, ca. 34 x 50 cm, Passepartout, Lichtschaden, verglast, Rahmen beschädigt Ruf 140

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

05.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Eduard SCHÖTTLE*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.01. - 05.02.2015