Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

2 Altschliffdiamantohrringe

2 Altschliffdiamantohrringe - Umění, starožitnosti, šperky

Gold 580, Diamanten zus. ca. 0,50 ct, in Silberfassungen, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt., 2,3 g, Etui, dieses beschädigt

Expert: Marianne Maier Marianne Maier
43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

05.02.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

2 Altschliffdiamantohrringe

43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.01. - 05.02.2015