Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 117

Diamantbrosche zus. ca. 1,20 ct

Diamantbrosche zus. ca. 1,20 ct - Klenoty

Weißgold 585, Altschliffbrillanten und Achtkantdiamanten, 3,9 gøg4

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

05.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 05.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.01. - 04.02.2015