Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

6 Heiligenbilder

6 Heiligenbilder - Umění a starožitnosti

verschiedene Techniken, tlw. 19. Jh. 2 Schriftstücke gerahmt Altersschäden

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

04.02.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

6 Heiligenbilder

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 04.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 24.01. - 04.02.2015