Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 70

Jan Oeltjen

Jan Oeltjen - Umění, starožitnosti, šperky

(Oldenburg 1880 - 1968 Ptuj, Studium an der Akademie für Darstellende Kunst Berlin unter F. Lippitsch) "Murfahrt", handsigniert J. Oeltjen, Radierung, Stockgröße 23 x 25,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

09.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Jan Oeltjen

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.01. - 09.02.2015