Čís. položky 35

Brigitta Elisabeth Kussmann

Brigitta Elisabeth Kussmann - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1941 in Graz) Großkatze, signiert, datiert B. Kussmann 1997, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 44 x 58 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

09.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Brigitta Elisabeth Kussmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.01. - 09.02.2015