Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) "Schlittenfahrt", rechts unten signiert und datiert Hans Fronius (19)83, Lithografie, nummeriert 70/100, ca. 36 x 47 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
18.02.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.02. - 18.02.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-