Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) 2 Bilder "Florenz, Salzburg", rechts unten signiert und datiert H. Kobinger 1955/ (19)69, Holzschnitte, Passepartout-Ausschnitte ca. 36 x 37 cm und 30 x 26 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
18.02.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.02. - 18.02.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 650,- -
Vyvolávací cena: