Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Josef Thoma

Josef Thoma - Bilder Varia

(Wien 1828-1899) Bauernhaus am Seeufer, signiert, undeutlich datiert J. Thoma 1879 (?), Öl auf Karton, 26,5 x 41 cm, gerahmt,(Rahmen beschädigt), (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

28.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Josef Thoma

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 28.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.01. - 28.01.2015