Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Jan Maksymilian Kasprowicz *

(Swarzedz 1906-1986) Schlitten von Wölfen verfolgt, signiert J. M. Kasprowicz, Öl auf Leinwand, 61,5 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Jan Maksymilian Kasprowicz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 28.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.01. - 28.01.2015