Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Franz Gerasch

Franz Gerasch - Bilder Varia

(Wien 1826-1893) Vor der Stadtmauer, signiert Franz Gerasch, Aquarell auf Papier, 16 x 23 cm, auf Unterlage, gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Franz Gerasch

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 28.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.01. - 28.01.2015