Brillantring zus. 0,20 ct
Weißgold 585, Smaragd, RW 49, 2,6 gøg3
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
04.02.2015 - 14:37
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Brillantring zus. 0,20 ct
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 04.02.2015 - 14:37 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Položky z jiných aukcí
- Josef Schwemminger
- Sachsen A. L., Christian II., Johann Georg I. und August 1591-1601
- Altschliffdiamantsolitär ca. 0,60 ct