Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 5

Brillantring zus. ca. 1,40 ct

Brillantring zus. ca. 1,40 ct - Schmuck

Weißgold 585, Brillanten tlw. im Altschliff, 5 g, RW 56 Mittelstein etwas ausgeschartetøg5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

30.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Brillantring zus. ca. 1,40 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 30.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.01. - 29.01.2015