Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(Tirol, 1. Hälfte 20. Jhdt.) "Bergschafe" Gouache auf Karton, ca. 24 x 41 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

29.01.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 29.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.01. - 29.01.2015