Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ruth TESMAR *

Ruth TESMAR * - Umění, starožitnosti, šperky

(Potsdam 1951 geb.) "Zitronenmond" unten rechts signiert und datiert: 1998, Farbholzschnitt, Auflage Nr. 180/200, Plattengröße ca. 37 x 50 cm, Blattformat 48,5 x 68,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

29.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Ruth TESMAR *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 29.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.01. - 29.01.2015