Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hendrik Gerrit Ten CATE

Hendrik Gerrit Ten CATE - Umění, starožitnosti, šperky

(Amsterdam 1803 - 1856) "Reges Treiben vor einem Haus mit Blick auf eine Kirche" unten links signiert: H. G. ten Cate, datiert: 1839, Tusche/Aquarell, braun gehöht, auf Papier, ca. 17 x 23 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 260

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

29.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hendrik Gerrit Ten CATE

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 29.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.01. - 29.01.2015