Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Heinz MULBACH *

Heinz MULBACH * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(ca. 1940 geb.) "Trace rouge" unten links signiert: H. Mulbach, rückseitig am Keilrahmen betitelt und datiert: Heinz Mulbach, Marseille 1964, Öl auf Leinwand, ca. 26,5 x 47,5 cm, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

29.01.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Heinz MULBACH *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 29.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.01. - 29.01.2015