Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7074

Hinterglasbild, Hl. Antonius mit Jesuskind,

Hinterglasbild, Hl. Antonius mit Jesuskind, - Antiquitäten

Tirol, zarte Farben, Ausbesserungen und Farbverluste, neu gerahmt, 15 x 20 cm, 19. Jh., (Ki)

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

20.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 20.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.01. - 20.01.2015