Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7070

Cabaret-Muschelschale,

Cabaret-Muschelschale, - Antiquitäten

Manufaktur Cantagalli, Florenz, Ende 19. Jh., Majolika, farbig gemalter floraler Dekor, Delfinhenkel, Höhe 14 cm, manganfarbene Hahn-Marke, kl. Restaurierungen, minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

20.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Cabaret-Muschelschale,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 20.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.01. - 20.01.2015