Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Anton Fiedler

Anton Fiedler - Bilder Varia

"Rohrerhütte bei Dornbach", rückseitig alt betitelt und bezeichnet Anton Fiedler 1884, signiert A. Fiedler, Öl auf Holz, ca. 20 x 24 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.01.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Anton Fiedler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 21.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.01. - 21.01.2015