Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Künstler 19 Jahrhundert

Künstler 19 Jahrhundert - Obrazy

Wasserfall mit Fuchs, Öl auf Leinwand, 36 x 27,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler 19 Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.01. - 21.01.2015