Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7200

Schirwan,

Schirwan, - Nábytek, koberce

ca. 250 x 138 cm, Ostkaukasus, Ende 19. Jh., fein geknüpfter Dorfteppich in sehr guter Florzustand mit nur geringen Gebrauchsspuren, Abschlüsse und Kanten original.

19.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Schirwan,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 19.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.01. - 19.01.2015