Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060689/0008

Marc Antonio Raimondi

(Argini um 1480-1527 Bologna) Dido, nach Raphel, zwei Kupferstiche, um 1515-1527, jeweils 16,4 x 12,7 cm, mit winzigem Rändchen um die Plattenkante, Bartsch 187 II (von III) und 187 III (von III), gebräunt, minimal fleckig, Passep., ohne Rahmen,(2), (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

06.03.2018 - 10:04

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Marc Antonio Raimondi

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.03.2018 - 10:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Předaukční výstava: online