Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Matthäus Fellinger *

(Neukirchen a. d. Vöckla 1924-2002 Linz) "Winterlandschaft", links unten signiert und datiert M Fellinger 1966, Aquarell auf Papier, ca. 40 x 60 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Matthäus Fellinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 04.02.2015