Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Rudolf Madlmayr *

(Linz 1950-2000) "Rhodos", rechts unten signiert R Madlmayr, Rückseite datiert 1969, Aquarell auf Papier, ca. 34 x 46 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Rudolf Madlmayr *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.01. - 04.02.2015