Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063842/0001

Georg Geyer

(Wien 1823-1912) Im Waldesinneren, signiert, datiert G. Geyer (1)905, Mischtechnik auf Papier auf Platte, ca. 38 x 49 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

06.03.2018 - 10:12

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

Georg Geyer

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 06.03.2018 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online