Anton Schrödl
(1820-1906) zugeschrieben/attributed Zwei Gämsen in Hochgebirge, Öl auf Karton, 29,5 x 21 cm, gerahmt (Rahmem beschädigt), (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
06.03.2018 - 10:31
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Anton Schrödl
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.03.2018 - 10:31 |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-