Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7068

Wiener Schale,

Wiener Schale, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, rechteckig fassoniert, graviert, zwei Henkel mit plastischen Vögeln, vier Füße,35,5 x 22,5 cm, Gewicht 618 g, Meisterzeichen AW, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

13.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Wiener Schale,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 13.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.01. - 13.01.2015