Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Collier,

Collier, - Starožitnosti, Obrazy

Bijoux Christian Dior, Metall, vergoldet, Glas, Strass, Länge ca. 42 cm, signiert Chr. Dior

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

13.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Collier,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 13.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.01. - 13.01.2015