Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060798/0003

John F. Tennant

(London 1796-1872) Kühe an der Furt, signiert J. F. Tennant (ligiert), Öl auf Leinwand, 23x 36 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.03.2018 - 10:53

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

John F. Tennant

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.03.2018 - 10:53
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Předaukční výstava: online