Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Luigi Kasimir *

Luigi Kasimir * - Umění, starožitnosti, šperky

(Pettau 1881-1962 Wien) "Kirche in Krakau", unten signiert Luigi Kasimir, in der Platte datiert 23. Sept 1941, Radierung in Farbe, ca. 47 x 32 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.01.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Luigi Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.01. - 21.01.2015