Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Herbert Dimmel *

Herbert Dimmel * - Umění, starožitnosti, šperky

(Ried/Innkreis 1894-1980 Linz)"Weiblicher Akt", links unten monogrammiert HD, Mischtechnik auf Papier, ca. 34 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Herbert Dimmel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.01. - 21.01.2015