Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler um 1900

Maler um 1900 - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Herrenporträt", rechts unten signiert Mahler, Öl auf Karton, ca. 66 x 49 cm, leicht gewölbt, Rand etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 14.01. - 21.01.2015