Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 159

Pablo Picasso *

Pablo Picasso * - Umění, starožitnosti, šperky

(Malaga 1881-1973 Mougins) ohne Titel, in der Platte signiert, Lithographie in Farbe nach Picasso, Steingröße 64 x 43 cm, verglast, gerahmt, Rahmen abgerieben, Glas gebrochen

Expert: Friedrich Reinbacher

19.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Pablo Picasso *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 05.01. - 19.01.2015