Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 158

Franz Weiss *

Franz Weiss * - Umění, starožitnosti, šperky

(Södingberg 1921-2014, Studium Kunstgewerbeschule Graz und Wiener Akademie) "Steirische Winterlandschaft", monogrammiert, datiert F. W. 1964, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 54 x 87 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

19.01.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Franz Weiss *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 05.01. - 19.01.2015