Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 157

Ernst (Reno) Jungel *

Ernst (Reno) Jungel * - Umění, starožitnosti, šperky

(Radkersburg 1893-1982 Graz, Ausbildung an den Akademien Karlsruhe und Wien) "Alte Häuser in Paris" signiert, datiert Ernst Reno Jungel 70, Farbkreidezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 30 x 39,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

19.01.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Ernst (Reno) Jungel *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 05.01. - 19.01.2015