Čís. položky 25

August Trummer *

August Trummer * - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1946 Grottenhof/Leibnitz Studium unter Adolf Osterider und Carl Rotky, seit 1980 Mitglied des Werkbundes) Südsteirischer Weinberg mit Winzerhaus, signiert, datiert A. Trummer 04, Linolschnitt in Farbe (Handdruck), Nr. 14 von 40 nummerierten Exemplaren, Bildausschnitt 11,5 x 15 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

19.01.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

August Trummer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.01.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 05.01. - 19.01.2015